30 ноября 2009 в 22:34Рейтинг: 0
0
0
Чудово, як для початкiвця.)
P.S. Менi байдуже, але багатьом було б зручнiше якби ти користувався росiйською. Тут переважна бiльшiсть користувачiв з Росiї
30 ноября 2009 в 22:42Рейтинг: 0
0
0
Я розумію, але я виріс не західній Україні і не вчив російський правопис. Вибачте всі хто мене не розумиє.
30 ноября 2009 в 22:45Рейтинг: 0
0
0
Гiрше нiж Семён та Димка ти все одно не напишеш)))))
30 ноября 2009 в 22:52Рейтинг: 0
0
0
Просто я маю принцип не писати на російській, і не через те що не зможу, так я віддаю честь своїй батьківщині.
30 ноября 2009 в 22:56Рейтинг: 0
0
0
Бідні росіяни. Нема в них нормального сайту, присвяченого Blender) или просто украинский домен был доступнее. Не думаю, что дело в том, что много русских на сайте, проблема (впрочем, никакой проблемы и нет) в тому, що вони не знають української, а мы украинцы - народ снисходительный)
Я не хотів нікого образити или разжигать межнациональную рознь, просто высказал мнение.
Я теж ніде не вчив російського правопису, але допускаю помилок менше, аніж той же SEMEN - парень с Сибири.
А насчет работы - круто выглядит, хотя я и не понял что это. Ставлю чудово.
30 ноября 2009 в 23:02Рейтинг: 0
0
1
Не, яж тута по чувашки не белекаю так? Тк в чём проблема?
У мну вообще сложилось впечатление, что тута мат на мате и матом погоняет.
30 ноября 2009 в 23:03Рейтинг: 0
1
1
Величезне ЧЕЛОВЕЧЕСКОЕ спасибі. Росіяни нехай заходять на сайт я не проти( я один пишу на укр. мові) тому прошу пробачення, тому що мені все одно на якій мові пише, аби лише зрозуміти що вони пишуть, МИР всім!